bannar

Certyfikat Marki

Certyfikat Marki

Certyfikat Marki

Stosując Certyfikat Marki deklarujemy wierność metodzie i zasadom etycznym Gurujiego.


 
W rozmowach z Wami spotykamy się z pytaniami, co to za znak widnieje na naszej stronie http://allajoga.pl. Czy coś oznacza?
                                                        
 
W odniesieniu do towarów i usług dotyczących praktyki jogi zgodnie z metodą Iyengara nazwiskiem IYENGAR® oraz znakiem stojącej postaci (natarajasana) mogą się posługiwać wyłącznie nauczyciele, posiadający certyfikat marki, przyznawany przez Stowarzyszenie Jogi Iyengara w Polsce. Nazwisko IYENGAR® oraz znak stojącej postaci (natarajasana) są zastrzeżonymi znakami towarowymi.
Certyfikat dla nauczycieli stanowi potwierdzenie, że dany nauczyciel posiada aktualne uprawnienia do nauczania jogi według metody Iyengara. Certyfikat Marki może być przyznany wyłącznie nauczycielom, którzy uczą i praktykują jogę zgodnie z metodą IYENGARA®.
Taki właśnie certyfikat posiada Ałła. Nie jest łatwo go zdobyć i niewielu nauczycieli może się nim pochwalić, więc tym większa nasza radość.
Nauczyciele korzystający uzyskujący Certyfikat Marki mają szansę na wyrażenie Iyengarowi podziękowania i szacunku za niewyobrażalny wkład w rozwój jogi na całym świecie. Jesteśmy częścią tej metody i tej społeczności. Stosując Certyfikat Marki deklarujemy wierność metodzie i zasadom etycznym Gurujiego.